0

 Produktu grupas
Mūsu kontakti: +371 24245083 ofiss@one2one.lv

Atteikuma tiesības

Atteikuma tiesības

1. Jums ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no līguma, neminot iemeslu.

2. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņš beigsies pēc 14 dienām, sākot no preces saņemšanas dienas. Ja termiņa beigas iekrīt valstī noteiktajā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datuma sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).

3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ar nepārportamu paziņojumu (piemēram, pa pastu nosūtītu vēstuli vai e-pastu) mūs - SIA RIATEKS, adrese Upes iela 2 - 19, Rīga, LV-1013, 25649883, info@one2one.lv ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma.

4. Jūs varat izmantot zemāk pievienotās veidlapas paraugu. 5. Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu nosūtītsiet pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.

6. Atteikuma tiesības var izmantot tikai patērētāji – fiziskas personas, kuras neiegādājās preces saimnieciskās vai profesionalās darbības veikšanai. Pēc Ministru kabineta noteikumiem Nr. 255 “Noteikumi par distances tirdzniecību”.

Atteikuma tiesību izmantošanas sekas.

1. Ja Jūs atteiksieties no līguma, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildus izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par lēmumu atteikties no līguma.

2. Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu jūs izmantojāt sākotnējam darījumam, ja vien neesat skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no jums saistībā ar šādu atmaksāšanas veidu netiks iekasēta nekāda papildus maksa.

3. Mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad būsim saņēmuši preces atpakaļ vai kad jūs būsiet sniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbīta tiek izpildīta agrāk.

4. Jums preces jānodod atpakaļ vai jānosūta SIA RIATEKS, adrese Upes iela 2 - 19, Rīga, LV-1013, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņotāt savu lēmumu atteikties no līguma.

5. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.

6. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās izmaksas.

7. Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konsatētu šo preču veidu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos. Preces pārbaudes nolūkos lietojuamas tiktāl, ciktāl to būtu iespējams izdarīt veikalā.

Atteikuma tiesību izmantošanas ierobežojumi

1. Ja ir iegādāts audioieraksts vai videoieraksts, vai datorprogramma un atvēris tā iepakojumu.

2. Ja līgums noslēgts atklātā izsolē.

3. Ja tiek piegādāta prece, kas ātri bojājas vai tai drīz beigsies derīguma termiņš.

4. Ja iegādātas lietas, kas tiek izgatavotas pēc patērētāja norādījumiem, vai preci, kas ir nepārprotami personalizēta (piemēram, mēbeles pēc individuāla pasūtījuma).

5. Ja iegādātās preces vai pakalpojuma cena ir atkarīga no finanšu tirgus svārstībām, kuras pārdevējs nevar kontrolēt.

6. Ja ir atvērts iepakojums precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ.

7. Ja ir iegādājta prece, kura tās īpašību dēļ pēc piegādes ir neatgriezeniski sajaukusies ar citām lietām.

8. Ja ir noslēgts līgums par digitālā satura piegādi, kas netiek piegādāts pastāvīgā datu nesējā, un ar patērētāja piekrišanu un apliecinājumu par atteikuma tiesību zaudēšanu digitālā satura piegāde ir uzsākta. Pēc Ministru kabineta noteikumu Nr. 255 22. punkta. Informācija: http://www.ptac.gov.lv/lv/content/atteikuma-ties-bas

Turpināt iepirkties
Pirkumu grozā nav nevienas preces
Noformēt pasūtījumu
Rediģēt pirkumu grozu