0

 Produktu grupas
Mūsu kontakti: +371 24245083 ofiss@one2one.lv

Privātuma politika

Visi Portālā ievadītie Lietotāju personas dati un personas identifikācijas kodi tiek aizsargāti saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Lietotāju personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādes pārzinis ir SIA Aquaguard Baltic, reģ. Nr. 40103395799, juridiskā adrese Rīga, Katlakalna iela 10, LV-1073 , Latvija (turpmāk – Sabiedrība).


Reģistrējoties Portālā un/vai lietojot Portālu, Lietotājs izsaka piekrišanu, ka Sabiedrība veic attiecīgā Lietotāja personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādi Fizisko personu datu aizsardzības likuma izpratnē. Lietotāju personas datu un personas identifikācijas kodu apstrādes pamats – Fizisko personu datu aizsardzības likuma 7. panta 1. punkts un 13.1 panta 2. punkts. Lietotājam ir tiesības pašam pievienot, labot vai dzēst savā profilā norādītos datus. Reģistrējoties Portālā un/vai lietojot Portālu, Lietotājs apliecina, ka ir informēts un piekrīt savu personas datu nodošanai personas datu operatoram, kas Sabiedrības vārdā nodrošina pakalpojumu izpildi (attiecīgajam Pārdevējam, kurš nodrošina preču un/vai pakalpojumu saņemšanu, kā arī Produktu piegādātājam (pastam, kurjeram), ja Lietotājs ir izvēlējies piegādes pakalpojumus).


Patērētājam, reģistrējoties Portālā vai veicot pirkumus, reģistrācijas formā jānorāda vārds, uzvārds, piegādes adrese, tālruņa numurs un e-pasta adrese. Sabiedrība saglabā tikai tos datus, kas nepieciešami pirkuma piegādes pavaddokumentu noformēšanai, kā arī, lai vajadzības gadījumā sazinātos ar Lietotāju un precizētu vai koriģētu informāciju saistībā ar pasūtījuma izpildi.


Pieprasītie finanšu dati, veicot maksājumus ar maksājumu kartēm, neparādās, netiek apstrādāti vai uzglabāti Sabiedrības vietnē. Visi maksājumi tiek novirzīti uz Sabiedrības partneru serveriem,- tie notiek no BilderlingsPay vietnēs.

Turpināt iepirkties
Pirkumu grozā nav nevienas preces
Noformēt pasūtījumu
Rediģēt pirkumu grozu